TERVISE NELJAPÄEV


Kõik inimesed vananevad- iga päevaga saame me kõik vanemaks.  Vananemisega seotud tunnused hakkavad endast märku andma juba päris noores eas. Elukaare jooksul muutuvad keha ja vaim, ka suhtumine iseendasse ja ühiskonna suhtumine meisse. Vanemas eas on oluline muutustega toime tulla võimalikult valutult.

Koguneme neljapäeviti  vestlusringi ja jagame üksteisega soovitusi sagedamate vanema ea haiguste ärahoidmiseks, esmaste haigustunnuste märkamiseks ning suuname erinevate probleemide korral vajaliku abini. Räägime erinevatel teemadel, kaasame vestlusesse oma ala spetsialiste ja veedame mõnusalt aega iseenda jaoks. Soovi korral teostatakse individuaalset tervisenõustamist ja tervisenäitajate (vererõhk, pulsisagedus, veresuhkur, hapniku tase) mõõtmist.

Kogu elu ongi tegelikult ettevalmistus vanaduseks, et seda siis vääriliselt hinnata. Sellele, kes nö oskab vanaks saada isegi koos haigustega, on kingituseks ilus pikk rahuolu aeg, kus on aega selgust saada nii iseendas kui ka maailma asjades.